Competitie - Schaal 3de afdeling

17-05-2024 - Finales / Schaal 9de speeldag

T Vel Af 12 - 6 White Diamonds
De Alleenheersers 18 - 0 Loco Swinja s
Barracuda 4 - 14 Dynamite Oiljst
Brouwershuis 7 - 11 The Pittbulls
Gomaar 8 - 10 Masters Bastards
# Teams Gesp. W G V Sets
1 Dynamite Oiljst 9 9 0 0 58
2 De Alleenheersers 9 7 0 2 70
3 Masters Bastards 9 6 0 3 38
4 T Vel Af 9 6 0 3 16
5 The Pittbulls 9 4 0 5 0
6 White Diamonds 9 4 0 5 -14
7 Loco Swinja s 9 4 0 5 -18
8 Gomaar 9 2 0 7 -20
9 Brouwershuis 9 2 0 7 -28
10 Barracuda 9 1 0 8 -102

08-12-2023 - 10e speeldag / Schaal -1ste speeldag

T Vel Af 5 - 13 Gomaar
The Pittbulls 8 - 10 Dynamite Oiljst
Masters Bastards 8 - 10 De Alleenheersers
Loco Swinja s 14 - 4 Brouwershuis
White Diamonds 18 - 0 Barracuda

15-12-2023 - 11e speeldag / Schaal - 2de speeldag

De Alleenheersers 8 - 10 T Vel Af
Gomaar 4 - 14 White Diamonds
Barracuda 1 - 17 The Pittbulls
Dynamite Oiljst 13 - 5 Loco Swinja s
Brouwershuis 6 - 12 Masters Bastards

12-01-2024 - 2de ronde / Schaal - 3de speeldag

Gomaar 7 - 11 De Alleenheersers
Loco Swinja s 11 - 7 Barracuda
White Diamonds 10 - 8 The Pittbulls
Masters Bastards 4 - 14 Dynamite Oiljst
T Vel Af 13 - 5 Brouwershuis

02-02-2024 - 3de ronde / Schaal - 4de speeldag

White Diamonds 1 - 17 De Alleenheersers
Dynamite Oiljst 10 - 8 T Vel Af
Brouwershuis 12 - 6 Gomaar
The Pittbulls 12 - 6 Loco Swinja s
Masters Bastards 14 - 4 Barracuda

08-03-2024 - Halve Finales O-Vl / Schaal - 5de speeldag

Barracuda 10 - 8 T Vel Af
Gomaar 7 - 11 Dynamite Oiljst
Masters Bastards 16 - 2 The Pittbulls
De Alleenheersers 14 - 4 Brouwershuis
Loco Swinja s 10 - 8 White Diamonds

26-04-2024 - 21e speeldag / Schaal - 6de speeldag

The Pittbulls 8 - 10 T Vel Af
Barracuda 0 - 18 Gomaar
Dynamite Oiljst 11 - 7 De Alleenheersers
Brouwershuis 8 - 10 White Diamonds
Loco Swinja s 1 - 17 Masters Bastards

03-05-2024 - 22e speeldag / Schaal - 7de speeldag

Gomaar 8 - 10 The Pittbulls
T Vel Af 11 - 7 Loco Swinja s
Dynamite Oiljst 11 - 7 Brouwershuis
Masters Bastards 13 - 5 White Diamonds
Barracuda 0 - 18 De Alleenheersers

10-05-2024 - Finale O-Vl. / Schaal - 8ste speeldag

Masters Bastards 6 - 12 T Vel Af
Brouwershuis 14 - 4 Barracuda
White Diamonds 2 - 16 Dynamite Oiljst
The Pittbulls 5 - 13 De Alleenheersers
Loco Swinja s 18 - 0 Gomaar

17-05-2024 - Finales / Schaal 9de speeldag

T Vel Af 12 - 6 White Diamonds
De Alleenheersers 18 - 0 Loco Swinja s
Barracuda 4 - 14 Dynamite Oiljst
Brouwershuis 7 - 11 The Pittbulls
Gomaar 8 - 10 Masters Bastards